Değerli Diş Hekimlerimiz ve İş Ortaklarımız;

BEGO Implant, 1890 yılından bugüne, hizmet kalitesinden taviz vermeyen kurumsal yaklaşımıyla, dental sektöre yenilikler katarak geniş ürün çeşitliliği sunmuş ve sizlerin desteği ile hızla büyüyerek en çok tercih edilen Alman markası olmuştur.

Almanya ve Dünya genelinde, Implant üretiminde gerçekleştirdiği teknolojik yenilenmenin avantajıyla, sektörde kazandığı güven ve itibarla, güçlü bir marka haline gelen BEGO Implant Sistemleri; gerek iş ortağımız olan Diş hekimlerimize, gerekse onların hastalarına en mükemmel hizmeti vermek için bitmeyen bir çaba ve arzulu bir çalışma içinde faaliyetlerini büyük bir azimle devam ettirmektedir.

BEGO'nun hızla büyüyen değerlerinden birisi olan BEGO Türkiye ise, Alman ortaklığı ve 125 yıllık deneyimi ile implant-protetik parçalarının orijinal sunumu, kolay set kullanımı, hızlı servisi, yüksek ürün kalitesi ve Türkiye genelindeki profesyonel ekibiyle, uzman seviyede hizmetine devam etmektedir. Bunun yanı sıra, daima yanımızda hissettiğimiz güçlü desteğinizle de gün geçtikçe daha hızlı ve sağlam adımlarla büyümeye odaklanmış bulunmaktayız.

BEGO ailesi olarak, içinde bulunduğumuz sektörde artan başarılarımıza sizlerle birlikte ulaşmanın haklı gururunu yaşamaktan mutluluk duyduğumuzu ifade eder ve ayrıca, bizleri tercih ettiğiniz için sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Birlikte daha başarılı ve güzel günler dileğiyle...

 

Saygılarımla,

HAKAN GÖRGÜN
BEGO TÜRKİYE GENEL MÜDÜRÜ