Bu sayfadan istediğiniz kredi kartı ile peşin ödeme yapabilirsiniz. Sayfamız 256 Bit SSL şifreleme ve 3D güvenli ödeme yöntemleri ile koruma altındadır. Taksit seçenekleri aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Lütfen aşağıdaki formdaki tüm alanları eksiksiz olarak doldurun..

BEGO Diş Malzemeleri A.Ş. (“Bego”) veri sorumlusu olarak işbu Online Ödeme Formu aracılığıyla topladığımız T.C. kimlik numarası ve vergi kimlik numarası, ödeme yapan kişi/kurum bilgisi, e-posta adresi, telefon numarası, ödeme tutarı ile ödeme açıklaması bilgileriniz 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu (“KVKK”) ve yürürlükte bulunan ilgili mevzuat çerçevesinde; finans ve muhasebe süreçlerinin yürütülmesi, iş faaliyetlerimizn yönetimi ve denetimi ile mal satış süreçlerinin yürütülmesi amacıyla sınırlı olarak işlenecek ve gerektiğinde yetkili kamu kurum ve kuruluşları ve tedarikçilerimiz ile amaçla sınırlı olarak paylaşılacaktır. Söz konusu kişisel verileriniz KVKK ve ilgili sair mevzuatın öngördüğü süreler saklı kalmak kaydıyla, işleme amacının gerektirdiği süre boyunca saklanacaktır. Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin hak ve talepleriniz için Bego Genel Aydınlatma Metni’ni inceleyiniz.

Taksit Seçenekleri

Ödemenizi Bonus , CardFinans , Maximum , Axess , World ve BankartCombo özellikli kredi kartları ile taksitli olarak gerçekleştirebilirsiniz.